Summer 2018 ‘C’ Team Lists

Final team lists for u10C & U12C 
U10 C GIRLS
U10C SINCLAIR (Dartmouth) U10C CHAPMAN (Dartmouth)
Maral Ahari
Reese Bell
Anna Blain
Olivia Brake
Eva Carrington
Payton Cluett
Olivia Collins
Mia Del Vulliano
Olivia Hawrylak
Isabell Hiltz
Chloe King
Kiersten Leaman
Natalie McMahon
Violet Pike
Cherish Thomey
Deborah Beach
Julia Brennan
Mya Deveau-Clayton
Breanna Ellis
Isla Fair
Keaira Francis
Kristin Irwin
Bryce Lipton
Georgia Mouat
Reagan Munt
Madison Nicks
Victoria Rendell
Jasmine Wile
U10 C GIRLS
U10C FLEMING (CH)  U10C SCOTT (CH)
Alexis Berrigan-Ledaire
Zoe Bugler
A’Maya Crouse
Jordan Foote
Raelea Laing
Ava MacInnis
Zora McFarlane
Brynn Purdy
Caleigh Sherring
Eva Velutini
Charlotte Banfield
Leah Barrie
Raea Cameron
Kassidy Corley
Emma Fitzpatrick
Briana Granger
Ashlynne Granger
Kayla Kelloway
Alice Klenavic
Raili Lavictoire
Lydia Muise
Reese Vautour
U10C GIRLS
U10C BUCHANAN (EP)
Penny Dell
Amber Gammon
Trinity Guthro
Stephanie Hollett
Marli MacDonald
Kaelyn MacRae
Layla McFadden
Jennah Mohammed
Keira Parker
Taylor Pearson
Kiley Peddigrew
Kya Penny
Arianna Roberts
Violet Sampson
Rowen Squires
Vieze Ughoro
Kayla Woodhouse
U10C BOYS
U10C Ronaldo (CH) U10C Salah (CH)
Cayden Baker
Simon Boniface
Luke Coombs
Macklin Fader
Jacob Foster
David Graham
Nelson Harding
Andrew Hutchins
Trent Johansson
William Lacroix
Michael Loder
Josh Naugle
David Riekstas
Ian Shen
Jayvon St’Andre
Brogie Stobo
Xander Thiele
Kaleth Araque-Colvey
Cameron Burley
Ryan Clarke
Benjamin Day
Nate Deveau
Trey Deveau
Ryan Giles
Ryall Harris
Ethan Janusas
Nathan Kerr
Blake Mackenzie
Cameron Mason
Joshua Mason
Odi Go Ngengbo
Parker O’Day-MacNeil
Shoncy Simmonds-MacKinnon
Owen Weigelin
U10C BOYS
U10C NEUER (Dartmouth) U10C MESSI (Dartmouth)
Luke Beed
Alex Bouvette
Jude Chedrawy
Jack Collett
Alex Comeau
Jacob Crowell
Timothy DeLong
Benjamin Glennie
Jacob Jefferies
Samuel Joseph
Antonio Khouri
Travis Lloyd
Jayden MacIntyre
Riley MacPhee
Jacob Major
Maximus Smith
Liam Morgan Alexander
Clark Barnett
Gregor Beach
Aidan Culligan
Jaxon Dufour
Issa El Hagabed
Mohammed El Hagabed
Luke Hawboldt
Liam Lemaire
Odin MacIsaac
Cayden MacKeigan
Mitchell Mailhot
Aidan McKeegan
Lennon Monminie
Ojie Osaighale
Olivier Simmons
Wang Zi Ran
U10C BOYS
U10C Neymar (EP)
Morgan Adams
Noah Addie
Lucas Bartkow
Russell Capaldi
Lydon Crispe
Dihein Joel De Silva
Nicholas Dennis
Hunter Gillis
Shane LeBlanc
Parker MacDonald
Teigan MacDonald
Hunter Mackenzie
Kyle Meyer
Gavin Mills
James Thibault
Brayden Wynnyk
U12C GIRLS
U12C SINCLAIR U12C BUCHANAN
Sophie Bellefontaine
Lauren Briggs
Madison Brownrigg
Skylar Chiasson
Emma Gore
Dahlia Harris
Abigail Heatley
Abigail Holm-Laursen
Rebecca Hughes
Avery Hynes
Lily Keating
Maggie Klenavic
Morgan Levy
Kalie McBride
Karley Robichaud
Caitlyn Scolaro
Madison Styche
Tasha Barnett
Maya Bissonnette-Moniz
Gabrielle Brown
Anna Carrington
Madison Charman
Adison DeMont
Madeline Higgins
Leah Leonard
Abby MacLeod
Aleix Mouat
Breagh Murphy
Jessica Preston
Ava Scheller
Marguerite Sherlock
Ava Steves
Claire Townsend
Rachael Zwicker
U12C BOYS
U12C Ronaldo (CH) U12C Messi (Dartmouth)
Brady Allaby
Maddox Allaby
Joshua Bissett
Cameron Brown
Silas Choo
Aidan Fitzpatrick
Keegan Gibson
Matthew Hatchette
Noah Klein
Nick LaPierre
Ethan Manke
Brayden Miners
Connor Naugle
Jacob Tracey
Orges Abazi
Colin Appleby
Naequan Beals
George Chedrawy
Joaquin Espinosa
Christopher Faux
Devin Hines
Joshua Hiscott
Colby Hodgson
Jackson Irwin
Kevin Joseph
Peter MacNeil
Luke Rossi
Brook Sheppard
Lucas Theriault
U12C BOYS
U12C Neymar (EP)
Aidan Chiasson
Michael Dickens
Cameron England
Ashton Heilman
Peter Kim
Rory MacGregor
Thomas McDonald
Leyton Ngassa
Jayden Pearson
Connor Tobin
Hunter Walker-Patrick
Ethan Woodhouse